Garážová vrata, automatické závory,
vjezdové brány, pohony bran
Zavolejte nám +420 736 480 893

NASSAU

Vrata Nassau jsou přizpůsobitelná jakýmkoliv montážním podmínkám a mohou být dodaná v různých provedeních. Revoluční novinka model Nassau 9000 nabízí celou řadu inovací v oblasti designu, izolace a bezpečnosti.

Hliníkový plášť: Lehká konstrukce sekce umožňuje vyrábět průmyslová vrata Nassau až do šířky a výšky 10 000 mm ( max. plocha vrat 70 m2 ).
Bezpečnost: Nadstandardní bezpečnost poskytují sekce s ochranou proti sevření prstů a kolečka s ochranným límcem. Personální dveře: Samozřejmostí je možnost osazení vstupními dveřmi přímo do vrat, čímž dochází ke snížení úniků tepla z místnosti při průchodu osob vraty a zároveň je zabezpečen plynulý pohyb osob.

Tichý chod: Precizně počítačově propracované detaily vrat a jejich konstrukce zaručují velmi tichý provoz.Dlouhá životnost:Je zaručena masivním a kvalitně zpracovaným kováním vrat.

Pevnost: Ke zvýšení pevnosti sendvičových sekcí dospěl výrobce použitím nového automatizovaného systému plnění PU pěnou.

Barevnost: Na výběr je 9 zvýhodněných barev, samozřejmostí je nátěr dle stupnice RALMateriál:Vrata je možné dodat v hliníkovém, ocelovém nebo nerez provedení.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím